KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396494

nr 1339 6494

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, Svävande pennor. Olja på duk, 65x65 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 19:44:03

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson