KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354270
nr 1535 4270
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 130x60 cm, yttermått inklusive ram: 133x62 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:23:01
2.000 kr
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)