KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11426470
nr 1142 6470
Johann Baptist II Von Lampi, hans art, kvinnoporträtt med duva, duk, 64x54, ej signerad
Kondition: retuscher, lagningar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 6 november 2017
kl 18:06:46
6/11 17:57:07
6/11 18:04:00