KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303096

nr 1430 3096

Johan Waldenström

(1926-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad JW. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 33x30 cm

Johan Waldenström, svensk bildkonstnär född 1926, död 1986 .

Utrop:

300 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:34:08

Johan Waldenström

Läs mer om Johan Waldenström