ART / Oil paintings / Oil painting 14545432

nr 1454 5432

Johan Ray Pedersen

(f. 1975), Sverige

Johan Ray Pedersen (b. 1975), Sweden. Signed, dated a tergo -11. Oil on canvas, 91x143 cm, unframed, smärre färgbortfall.

OIL PAINTING, Signerad, daterad a tergo -11. Olja på duk, 91x143 cm, oramad

Condition: smärre färgbortfall

Johan Ray Pedersen, Swedish artist born 1975.

Yes

2000

SEK 2800

Monday Mars 14 2022
at 19:32:48

  • Artist/Designer

Johan Ray Pedersen

Read more about Johan Ray Pedersen