KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034337

nr 1603 4337

Johan Lundgren

(1920-1989), Sverige

Oljemålning, Blommor i skärgårdsmiljö. Signerad. Olja på duk, 47x51 cm, yttermått inklusive ram: 58x62 cm

Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:42:14

1/3 12:22:13 1      2.000 kr
4/3 19:25:05 2      Vinnande bud

Johan Lundgren

Läs mer om Johan Lundgren