ART / Oil paintings / Oil painting 11312151
nr 1131 2151
OIL PAINTING
Johan Hilding, landscape, signerad och daterad 1947, 20x26,
Johan Hilding, landskapsmotiv, signerad och daterad 1947,20x26
800
SEK 300
Monday September 25 2017
at 20:50:39
23/9 18:57:11