KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005029
nr 1300 5029
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -46. Olja på duk, 38x45 cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:22:53
9/1 13:34:38
100 kr
9/1 14:07:26