KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577054
nr 1457 7054
Jöesaar, Hamnmotiv. Signerad, daterad -76. Olja på pannå, 37x45, yttermått inklusive ram: 53x51 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:34:43
2.000 kr