KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977029
nr 1397 7029
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 44x84, yttermått inklusive ram: 57x98 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:25:00
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk