KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13977024

nr 1397 7024

Jerzy Luczak-Szewczyk

(1923-1975), Sverige

Oljemålning, Jerzy Luczak-Szewczyk (1923-1975), Sverige. Landskap. Signerad. Olja på duk, 61x89, yttermått inklusive ram: 67x95 cm

måndag 17 maj 2021
kl 18:15:37

Jerzy Luczak-Szewczyk

Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk