KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17163306

nr 1716 3306

Jerry Andersson

(1939-2013), Sverige

Oljemålning, Signerad, Sydländskt landskap. Olja på duk, 89x64 cm, yttermått inklusive ram: 105x80

Jerry Andersson, svensk bildkonstnär född 1939, död 2013 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 20:20:15

5/8 19:10:14 1      100 kr
10/8 17:09:43 2      Vinnande bud

Jerry Andersson

Läs mer om Jerry Andersson