KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12254217
nr 1225 4217
Jens Gustavsen, blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 76x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:58:58
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)