KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12339053

nr 1233 9053

Jens Christian Bennedsen

(1893-1967)

Oljemålning, Jens Christian Bennedsen (1893-1967), Vinterlandskap, signerad. Olja på duk, 69x98 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 februari 2019
kl 18:24:33