KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207134
nr 1320 7134
Jean Blaise, Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:02:20
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr