KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409010

nr 1240 9010

Janos Szöllösi

(f. 1884), Ungern

Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm

János Szöllösi, ungersk bildkonstnär född 1884.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:50:56

Janos Szöllösi

Läs mer om Janos Szöllösi