KONST / Oljemålningar / Oljemålning / collage 15506195
nr 1550 6195
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Oljemålning / collage, "Mikrofönster", Signerad, daterad 1970. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x18 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:19:43
3/7 18:39:22
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel