KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899438
nr 1389 9438
Jan Quant, "Bodar & Båtar". Signerad. Olja på duk, 31x39, yttermått inklusive ram: 38x45 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:11:52
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr