KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535110
nr 1353 5110
Jan Nils Olof Nilsson, "Komposition". Signerad, daterad 1986. Olja på duk, 39x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:49:26
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr