ART / Oil paintings / Oil painting 12286297
nr 1228 6297
OIL PAINTING
Jan-Bertil Andersson, Signerad -87, 'Väntande figur'. Oil on canvas, 65x60,
Jan-Bertil Andersson, Signerad -87, "Väntande figur". Olja på duk, 65x60
600
SEK 400
Monday January 14 2019
at 19:32:14
14/1 18:41:50
14/1 19:07:22