KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12668003

nr 1266 8003

JAG Acke

(1859-1924), Sverige

Oljemålning, JAG Acke (1859-1924), Sverige. Gossestudie. Signerad, daterad 1884. Olja på pannå, 21x15 cm

Utrop:

7.000 kr - 8.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:03:53)
Uppdatera
Visning

fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7

Auktionen
avslutas:

måndag 29 juli kl 18:53:42

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

JAG Acke

Läs mer om JAG Acke