KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8146312
nr 814 6312
J Williamson, Engelskt kustmotiv, 1800-tal, signerad, 25x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:35:22
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
700 kr