KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914111

nr 1291 4111

J de Groot, Kustmotiv med fiskebåtar. Signerad. Olja på duk, 51x61 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:51:57