KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145090
nr 1414 5090
J Boel. Signerad, daterad 1902, landskap. Olja på duk, 40x30cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:03:09
18/8 11:53:12
500 kr
23/8 08:35:49