ART / Oil paintings / Oil painting 13337122
nr 1333 7122
Iwar Donnér
(1884-1964), Sverige
Iwar Donnér (1884-1964), Sweden, attributed. Motiv från Waxholm. No signature. Oil on canvas, 67x90cm,
OIL PAINTING, Iwar Donnér (1884-1964), Sverige, tillskriven. Motiv från Waxholm. Ej signerad. Olja på duk, 67x90cm
Iwar Donnér, Swedish painter, born 1884, dead 1964 .
1500
SEK 1000
Monday June 15 2020
at 18:35:26
12/6 23:00:42