ART / Oil paintings / Oil painting 13337122

nr 1333 7122

Iwar Donnér

(1884-1964), Sverige

Iwar Donnér (1884-1964), Sweden, attributed. Motiv från Waxholm. No signature. Oil on canvas, 67x90cm,

OIL PAINTING, Iwar Donnér (1884-1964), Sverige, tillskriven. Motiv från Waxholm. Ej signerad. Olja på duk, 67x90cm

Iwar Donnér, Swedish painter, born 1884, dead 1964 .

Yes

1500

SEK 1000

Monday June 15 2020
at 18:35:26

12/6 23:00:42 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Iwar Donnér

Read more about Iwar Donnér