KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144053
nr 1614 4053
Ivor Philips. Signerad, daterad -89, väg vid kulligt landskap. Olja på pannå, 120x183 cm, yttermått inklusive ram: 130x192 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:57:46
500 kr
600 kr
700 kr
1.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)