KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144053

nr 1614 4053

Ivor Philips. Signerad, daterad -89, väg vid kulligt landskap. Olja på pannå, 120x183 cm, yttermått inklusive ram: 130x192 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:57:46