KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16405274

nr 1640 5274

Ivar Franke

(1913-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 63x26 cm, yttermått inklusive ram: 78x40 cm

Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:45:33

29/8 09:09:48 1      Vinnande bud

Ivar Franke

Läs mer om Ivar Franke