KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16358164
nr 1635 8164
Ivar Bengtsen
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, "Höst i trädgården". Signerad. Signerad. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2024
kl 19:31:11
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr