KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936294
nr 1593 6294
Ivar Bengtsen (1957), Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:16:29
300 kr
700 kr
800 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr