KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144449
nr 1214 4449
Ivan Constantin, Skärgård, Signerad. Olja på pannå, 43x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:01:58
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr