KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188115
nr 1718 8115
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Signerad, Maskinistbostaden. Olja på duk, 58x65, rym; 63x70 cm, yttermått inklusive ram:
Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:07:28
19/8 19:56:53