KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3561605
nr 356 1605
Italien, 1800-tal, sign. Silvia de Tommaso -74
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 11 april 2005
10/4 11:56:50
2.000 kr
11/4 11:39:29
Signe Persson-Melin (f. 1925)