KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861544

nr 1286 1544

Istvan Bognár, Utsikt mot Stockholm. Signerad I Bognár. Olja på duk, 37x70 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:25:33