KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618068
nr 1561 8068
Ingrid Mattson. "Vår", mongramsignerad I. M, daterad 59. Olja på duk, bildmått: 48x52 cm, yttermått inklusive ram: 52x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:31:22
4/9 19:08:57