KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052138

nr 1405 2138

Inger Rydén

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Inger Rydén (f. 1944), Sverige. Vinterlandskap med ekorrar. Signerad. Olja på duk, 26x20, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 08:26:00)
Uppdatera
Visning

fredag 18/6, lördag 19/6, söndag 20/6 och måndag 21/6

Auktionen
avslutas:

måndag 21 juni kl 20:16:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Inger Rydén

Läs mer om Inger Rydén