KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752073
nr 1475 2073
Ingegerd Entoft, "Stilla morgon, Gryt 1982". Signerad, Olja på duk, 64x94, yttermått inklusive ram: 68x98 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:48:05
3/6 10:11:06
500 kr
19/6 16:18:23
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer