KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204147
nr 1420 4147
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 8,5x8,5, yttermått inklusive ram: 17x17
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:34:52
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson