KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819060
nr 1481 9060
Inga-May Cederquist-Mayer, Imacema. "Marlon Brando". Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:32:25
8/8 16:03:20