KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095281
nr 1309 5281
Ina Engström, 1999, ansikte. Signerad. Olja på pannå, 25x25cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:20:38
200 kr