KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666278
nr 1466 6278
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 71x91cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:30:45
8/5 19:51:18
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson