KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318070

nr 1231 8070

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, 1946, Franska Värdshuset, Djurgården. Olja på duk, 45x54

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 28 januari 2019
kl 19:12:37

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr