KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318070

nr 1231 8070

Hugo Zuhr

(1895-1971), Sverige

Oljemålning, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Monogramsignerad, 1946, Franska Värdshuset, Djurgården. Olja på duk, 45x54

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.500 kr (per 05:38:29)
Uppdatera
Visning

fredag 25/1, lördag 26/1, söndag 27/1 och måndag 28/1

Auktionen
avslutas:

måndag 28 januari kl 19:12:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
22/1 19:54:20 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hugo Zuhr

Läs mer om Hugo Zuhr