KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15464378
nr 1546 4378
Hugo Linér (1900-1981), Sverige. Signerad, modell. Olja på duk, 92x72 cm, yttermått inklusive ram: 113x93 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:29:00
1/6 06:41:58