KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418179

nr 1541 8179

Hugo Linér (1900-1981), Sverige. Signerad, modell. Olja på duk, 92x72 cm, yttermått inklusive ram: 113x93 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:43:42

22/5 15:16:32 1      Vinnande bud