KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603087
nr 1360 3087
Holger Jansson
(1924-2004), Sverige
Oljemålning, Holger Jansson, komposition. Signerad, daterad -69, ca 60x78 cm
Holger Jansson, svensk bildkonstnär född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:19:16
13/11 22:16:39
13/11 22:17:32
Holger Jansson
Läs mer om Holger Jansson