KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16259147
nr 1625 9147
Holger Hagström
(1905-1982), Sverige
Oljemålning, Sjöfåglar. Signerad, daterad 1959. Olja på duk, 105x107 cm, yttermått inklusive ram: 123x125 cm
Holger Hagström, svensk målare född 1905, död 1982 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:51:19
1/6 16:27:03
100 kr
2/6 14:43:09
Holger Hagström
Läs mer om Holger Hagström