KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353383

nr 1235 3383

Hjalmar Strååt

(1885-1971), Sverige

Oljemålning, Hjalmar Strååt (1885-1971), Sverige. Verso a verso, Fiskeläge, signerad. Olja på pannå, 27x37 cm

Konditionsrapport: lös pannå, tidigare limmad mot ram

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:22:40)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 19:59:25

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hjalmar Strååt

Läs mer om Hjalmar Strååt