KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353383

nr 1235 3383

Hjalmar Strååt

(1885-1971), Sverige

Oljemålning, Hjalmar Strååt (1885-1971), Sverige. Verso a verso, Fiskeläge, signerad. Olja på pannå, 27x37 cm

Konditionsrapport: lös pannå, tidigare limmad mot ram

måndag 18 februari 2019
kl 19:59:25

Hjalmar Strååt

Läs mer om Hjalmar Strååt