ART / Oil paintings / Oil painting 14193402
nr 1419 3402
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Hjalmar Grahn (1882-1949), Sverige. Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 44x50,
OIL PAINTING, Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 44x50
Hjalmar Grahn, Swedish painter, born 1882, dead 1949.
1000
SEK 600
Monday September 20 2021
at 19:40:14
18/9 12:32:09