KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072169

nr 1407 2169

Hertha Bengtson

(1917-1993), Sverige

Oljemålning, Hertha Bengtson (1917-1993), Sverige. Signerad, daterad 47, landskap. Olja på duk, 29x40cm, yttermått inklusive ram: 40x51cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:32:35

4/7 03:13:23 1      Vinnande bud

Hertha Bengtson

Läs mer om Hertha Bengtson