KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337447
nr 1333 7447
Herrporträtt, Signerad. Olja på pannå, 64x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:50:11
300 kr
350 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)