KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385585
nr 1338 5585
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), "Visby från klinten". Signerad, daterad 1960. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:45:16
26/7 14:13:36